ASINFO - Карпати, Крим, Азов, Чорногорія.

Головна

Контакти:
тел. (+38097) 298-54-96
        (+38095) 86-34-999
info@asinfo.com.ua

Карпати

Гірськолижні курорти Карпат. Підйомники, траси, схеми спусків

Гірськолижні курорти Карпат з кожним роком розвиваються, покращуючи якість обслуговування та пропонуючи своїм клієнтам все більше послуг. З'являються нові гірськолижні курорти, оновлюються старі витяги та встановлюються нові, сучасні витяги в Карпатах, готуються траси для безпечного катання на лижах.

Зимовий відпочинок у Карпатах – це насамперед гірськолижний відпочинок, який безпосередньо пов'язаний із інфраструктурою курорту.

Ми виділяємо три види гірськолижних курортів Карпат:
- гірськолижний курорт із розвиненою інфраструктурою;
- гірськолижний курорт з частково розвиненою інфраструктурою (у витягів більше 2х);
- Гірськолижний курорт з кількістю підйомників до 2х.

Найвідоміший гірськолижний курорт в Карпатах з розвиненою інфраструктурою - Буковель, що знаходиться в селищі Поляниця (Івано-Франківська область) . На курорті Буковель найбільша кількість підйомників крісел і трас різного рівня складності на будь-який смак, що готуються ратраком, високий рівень безпеки. Є снігові гармати, які з настанням морозів дозволяють раніше розпочинати зимове катання на лижах у Карпатах. Інфраструктура курорту пропонує багато ресторанів, кафе, барів, пункти прокату спорядження, послуги інструкторів. За такої інфраструктури ціни на проживання – найвищі у Карпатах.

До гірськолижних курортів Карпат з частково розвиненою інфраструктурою при кількості витягів більше 2х ми віднесли: Славське, Вишка (м.Красія) , Яблуниця , Драгобрат , Мигово . Це курорти з крісельними та бугельними витягами. Є пункти прокату гірськолижного спорядження. Траси частково готуються ратраками. Є траси як для лижників-аматорів-початківців, так і для професіоналів. Снігові гармати є не скрізь. Гірськолижні траси розкидані на велику відстань одна від одної. Погано розвинена система харчування лижників.

До лижних курортів з кількістю витягів до 2х ми віднесли курорти, де слабо розвинена інфраструктура зимового відпочинку: підйомники бугелів, в більшості своїй непідготовлені пологі траси для початківців, пункти прокату з невеликим асортиментом. До таких курортів ми віднесли: Ясіня, Рахів, Жденієво, Синяк, Ворохта, Верховина та інші. Однак, близькість до якісніших гірськолижних курортів Карпат (таких як Буковель) робить зимовий відпочинок у деяких селищах привабливим, а часом і найкращим варіантом організації зимового відпочинку в Карпатах.

Є в Карпатах зимові курорти, які не мають власних підйомників, але доступність до інших гірськолижних витягів (до 30 км) та гарна транспортна інфраструктура повністю компенсує цей недолік, а відносно невисокі ціни на житло (недорого) роблять зимовий відпочинок на таких курортах Карпат популярним. До таких відомих зимових курортів можна віднести міста та селища недалеко від гірськолижного курорту Буковель: Яремче ,Татарів , Микуличин .

Огляд усіх гірськолижних курортів Карпат, схеми трас та розташування витягів представлений у правому стовпці.

Статистика
Copyright © 2002 - 2024 "ASINFO"
Материали та фото захищені авторським правом. Використання материалів без дозволу авторів заборонено.