ASINFO - Карпати, Крим, Азов, Чорногорія.

Головна

Контакти:
тел. (+38097) 298-54-96
        (+38095) 86-34-999
info@asinfo.com.ua

Карпати

Рафтінг у Карпатах 2024. Сплави в Карпатах на рафтах та катамаранах по гірських річках

Рафтинг в КарпатахЗапрошуємо любителів екстремального відпочинку на рафтинг у Карпатах - сплави на рафтах та катамаранах по гірських річках з безліччю порогів, уступів та інших природних перешкод, що перетворюють сплав на справжній вир пригод. Сплави в Карпатах вгамують Вашу спрагу пригод і бурхливих емоцій і подарує Вам тур, повний нових вражень.

Тури проводяться з використанням сучасного спорядження та у супроводі досвідчених інструкторів. Під час туру Ви освоїте веслування на катамарані та рафті, навчитеся правильно долати водні перешкоди. На вас чекають мальовничі береги гірських річок та вкритих зеленню схилів Карпатських гір. А також просто чудово проведете свої вихідні в Карпатах на чистому гірському повітрі, відпочинете від запорошеного міста та турбот, зміцните здоров'я, наберетеся сил та гарного настрою.

Коли проводяться рафтинг-сплави у Карпатах?

Любителям гострих відчуттів ідеально підійдуть як весняні рафтинг-тури в Карпатах по річках Чорний та Білий Черемош, Прут, Тиса, так і сплав на рівнинній річці Дністер, пороги яких доступні та цікаві з весни до глибокої осені!

Маршрути сплаву та програма турів


Сплави по гірським річкам Карпат подарують Вам масу вражень.

Статистика
Copyright © 2002 - 2024 "ASINFO"
Материали та фото захищені авторським правом. Використання материалів без дозволу авторів заборонено.