ASINFO - Карпати, Крим, Азов, Чорногорія.

Головна

Контакти:
тел. (+38097) 298-54-96
        (+38095) 86-34-999
info@asinfo.com.ua

Карпати

Ворохта. Відпочинок в Ворохті


Івано-Франковська область

 ВОРОХТА – селище міського типу, розташоване на південному заході Івано-Франківської області, вздовж річки Прут на висоті 800-850 м, протяжністю 3 км. Ворохта – високогірний кліматичний курорт, що потонув у зелених полонинах та дрімучих незайманих лісах в оточенні гордості України – Карпатських гір. Це чарівна уява краса диких гір, стрімкі річки з гучними водоспадами та розкинуті в горах будиночки.

Інфраструктура Ворохти добре розвинена. У селищі є магазини, відділення банку "Приват", банкомат, пошта, ресторани, кафе-колиби, пункти прокату гірськолижного спорядження, залізничний вокзал, сувенірні лавки, ринок по п'ятницях.

Ворохта: відпочинок, житло, ціни
У Ворохті великий вибір житла, починаючи від готелів, пансіонатів, баз відпочинку і закінчуючи наймасовішим приватним сектором Ворохти. Ціни на проживання переважно залежать від сезону. У найвищий сезон (Новий рік та Різдво) найвищі ціни, в решту період відпочивати у Ворохті недорого.

Взимку Ворохта готова запропонувати гірськолижний відпочинок у Карпатах. Рельєф території та тривалість снігового покриття сприяють розвитку різних видів гірськолижного спорту. Для зимового туризму – чудові лижні траси, кілька підйомників (поблизу спортивної бази «Авангард» – 300-м бугельний витяг та 2-км канатна дорога на Яблуницький перевал, на м. Маковиця – 250-м бугельний витяг) та все необхідне гірськолижне у прокаті. У 22 км знаходиться найвідоміший гірськолижний курорт в Україні - Буковель.

Ворохта Навесні, влітку та восени - найкращі умови для зеленого туризму Ворохти: походи в гори, збирання грибів та ягід, цікаві екскурсії. З Ворохти можна розпочати сходження на Говерлу. Рекомендуємо проїхатися канатною дорогою на Яблуницький перевал. Проїзд займає 20 хвилин в один бік. З канатної дороги відкривається чудовий краєвид на Говерлу, Петрос та Чорногорський хребет у хорошу погоду.

Відпочинок у Ворохті корисний своїм цілющим повітрям, яке дарує людям бадьорість і здоров'я, а багата історико-культурна та архітектурна спадщина, надзвичайна краса природа, чудові гірські схили у будь-яку пору року зроблять відпочинок у Ворохті по-справжньому незабутнім.

Проїзд
Добиратися до Ворохти найкраще з Івано-Франківська – автобусом, маршруткою. Час у дорозі близько 2 годин. З Івано-Франківська можна поїздом "Червона рута".

До Івано-Франківська – 84 км
Аеропорт – ні
Залізнична станція - є
Автостанція – ні
Радіо-таксі - ні
До гірськолижного витягу - 2 км.
Пам'ятки архітектури – є
Місця купання, пляжі: - ні
Кафе, бари, ресторани - є
Мінеральні води – ні
Походи в гори – є

Статистика
Copyright © 2002 - 2024 "ASINFO"
Материали та фото захищені авторським правом. Використання материалів без дозволу авторів заборонено.