ASINFO - Карпати, Крим, Азов, Чорногорія.

Головна

Контакти:
тел. (+38097) 298-54-96
        (+38095) 86-34-999
info@asinfo.com.ua

Карпати

Яблуниця. Відпочинок в Яблуниці


Івано-Франковська область

ЯБЛУНИЦЯ – невелике мальовниче селище Івано-Франківської області, розташоване на висоті 960 м над рівнем моря на відстані 35 км від Яремче, під Яблуницьким перевалом на кордоні Івано-Франківської та Закарпатської області.

Яблуниця невелике село, але воно розтяглося серед гір на кілька кілометрів. Село оточують гори Діл (1045 м), Довгий Грунь (971 м), Перехрестя (1091 м), Щербанів Верх (1067 м). У центрі селища є магазини, кафе. Тут же й лижні витяги, прокат спорядження, послуги інструкторів.

Яблуниця: відпочинок, житло, ціни

У селищі безліч пропозицій житла починаючи від великих туркомплексів, готелів, пансіонатів, баз відпочинку, до приватного сектору. Оскільки місцевість гірська є пропозиції внизу гори, а є і на самій верхівці гір з усіма наслідками, що звідси випливають (вид з вікна найкрасивіший, але вся інфраструктура селища знаходиться внизу гори). Недорогий відпочинок в Яблуниці готовий запропонувати приватний сектор, ціни тут набагато нижчі, ніж у готелях, а харчування, домашній затишок, часом перевершують готельний сервіс. Приємно порадує привітність місцевих мешканців, які зроблять все, щоб Ваш відпочинок у Яблуниці був максимально комфортним.

Дуже сильно розбудовується ділянка біля Полонини Перці і перевалу. Там неймовірні краєвиди і є дорога на Буковель (9км). Там же — одноіменний парк розваг “Полонина Перці”. На перевали є сувенірний ринок.Також багато комфортних комплексів на перевалі і в бік Вороненко.

Зимовий відпочинок у Яблуниці популярний завдяки різноманітності гірськолижних трас. Траси будь-якої складності. Які будуть цікаві й професіоналам та любителям гірськолижного відпочинку у Карпатах. У селищі понад 10 бугельних витягів, різної протяжності та висоти. Усі підйомники Яблуниці належать різним туркомплексам, тому для кожного потрібний окремий квиток. Вартість підйому у всіх приблизно однакова.

За 9 км від Яблуниці знаходиться найвідоміший гірськолижний курорт України – «Буковель».

Відпочинок у Яблуниці неодмінно справить на Вас найприємніше враження. Навіть якщо Ви не є шанувальником гірськолижного відпочинку, це не завадить Вам насолодитися гірськими пейзажами, чистим карпатським повітрям, чудовою кухнею та гостинними газдами.

Влітку з села Яблуниця розпочинаються популярні маршрути на гори Петрос, Говерла, Магура, Хом'як, звідки відкриваються чудові панорами найвищих Карпатських хребтів. У межах Яблуниці розташовано Яблуницький перевал (921 м над рівнем моря), який вважається одним із головних перевалів українських Карпат. Також Ви можете здійснити автобусні екскурсії Гуцульщиною, в яких дізнаєтеся про побут та народну творчість краю.

Проїзд

Добиратися до Яблуниці найкраще з Івано-Франківська – автобусом, маршруткою. Час у дорозі близько двох годин. Є зупинка у центрі села, є зупинка "Беркут" (Яблуницький перевал).

 

До Івано-Франківська – 85 км

Аеропорт – ні

Залізнична станція - ні

Автостанція – ні

Радіо-таксі - ні

До гірськолижного витягу – у селищі

Пам'ятки архітектури – є

Місця купання, пляжі: - ні

Кафе, бари, ресторани - є

Мінеральні води – ні

Походи в гори – є

Статистика
Copyright © 2002 - 2024 "ASINFO"
Материали та фото захищені авторським правом. Використання материалів без дозволу авторів заборонено.